Адвокат по розподілу майна

Послугами фахівця, який є компетентним у питаннях поділу майна, можна скористатися на різних етапах сімейного життя. Майно, яке перебуває у спільній власності, поділяють і під час існування шлюбу і в той період, коли руйнується сімейне життя та подружжя перебуває у процесі розірвання шлюбу.

Розділяти майно можна на різних стадіях спільного життя та після розлучення.

Існує загальна формула, якою керується закон, згідно з якою все майно, яке подружжя нажило у спільному шлюбі, потрібно розділити навпіл.

Юрист, який є професіоналом у справах про поділ майна, може надати необхідну допомогу та надати консультації, які можуть бути як у письмовій, так і в усній формі.

Адвокат, який спеціалізується на проблемі поділу майна, може представляти інтереси подружжя в суді та вживати заходів щодо захисту майнових інтересів у суді.

Можете бути впевнені, що адвокат, надасть компетентну допомогу у визнанні вашого права на власність, якщо вона подарована Вам у шлюбі, або залишена у спадщина. Юрист знає, як захистити Ваше право власності, якщо придбане за час шлюбу майно було куплено за рахунок особистих вкладень одного з подружжя. Якщо подружжя проживало довгий час окремо один від одного і лише через деякий час вирішило оформити розлучення, то юрист допоможе визнати право на Вашу власність, яка була придбана за час окремого проживання.

Ви можете зі спокійною душею довірити адвокату захистити Ваші майнові права, він може домогтися, щоб було збільшено або зменшено частки власності, які можуть опинитися в руках подружжя під час розлучення.

А головне, що фахівець проконсультує та допоможе зібрати документи, які необхідно надати у суді, що заощадить Ваш час та душевні ресурси.

Необхідно пам'ятати і знати, що майно, яке було придбано кожним із подружжя, коли їхнього шлюбу майже вже не існувало і вони жили окремо один від одного, не підлягає тому, щоб його ділили.

Також не поділяється майно, яке чоловікові чи дружині оформили як дарчу чи написали заповіт.

Але, коли у подружжя існує іпотека або позики, то вони обов'язково поділяються між подружжям.

Сімейний кодекс регулює майнові права подружжя. Так у статті 69 говориться, що чоловік і дружина мають право на поділ того майна, яке було ними придбано у спільному житті. І стаття 68 попереджає, що із розірванням шлюбу не припиняє спільне користування майном, яке було придбано подружжям у шлюбі.

У той час, коли подружжя вирішує подати заяву до суду про поділ майна, вони повинні визначити між собою, яке майно вони можуть ділити. А ділити вони можуть лише те майно, яке було придбано ними у спільному шлюбі. Те, що було придбано ними до офіційного оформлення відносин, навіть якщо вони й жили деякий час разом, поділу не належить. Також не ділиться те майно, яке отримане кожним із подружжя у спадок або те, що було подаровано.

Тому, якщо Ви хочете підстрахуватися від несподіваних ситуацій наперед, потрібно оформляти заповіти або дарчі на майно, тоді воно залишиться з тим, кому Ви дійсно хочете залишити.

Природно, що речі, які були в особистому користуванні, залишаються у власності того, кому вони належать. До такого списку не належать предмети розкоші. Вони підлягають поділу.

Якщо в розлучених є цінності, які вони отримали в порядку дарування чи індивідуальних угодах, вони залишаються зі своїми власниками.

У подружжя можуть бути діти і речі, які були придбані особисто для дітей, навіть якщо вони мають цінність, розділити неможливо. Ці речі залишаються тому з подружжя. з яким проживатимуть діти після розлучення батьків. Також не поділяються вклади, внесені батьками на ім'я дітей.

 То що можна розділяти?

Що предмет розділу?

Загальний достаток – це спадщина подружжя, яка може бути рухомою і нерухомою і яка подружжям придбана на загальні фінанси за час їхнього життя під одним дахом. До підлягає розділу також належить цінності, вклади, може бути частки у комерційних організаціях. Ім'я власника при цьому жодної ролі не відіграє.

Можливо ситуація, коли чоловік чи дружина, заробивши гроші, покращили майно іншого чоловіка. У такому разі воно може почати розглядатися як загальне надбання сім'ї, тому що вартість такого майна тепер більша, ніж була до вдосконалення.

Розділ власності між подружжям описується у Сімейному кодексі. Стаття 71. Подружжя може не домовитися між собою, кому що належатиме після розлучення, ці питання вирішується у залі засідань суду.

Майно поділяється безпосередньо. Якщо це квартира чи будинок. то як частка одному з подружжя можна надати грошову компенсацію його частки. Такі питання завжди перебувають у компетенції експерта, яким враховується вартість нерухомості.

Частими трапляються випадки, коли одна із сторін розділу доводить, що їм було зроблено суттєвий ремонт майна, або отримано нерухомість у дарунок чи цінності придбано на гроші, які він заробив до шлюбу. Такі факти та докази розглядаються у залі засідань суду. У такому разі до справи можуть належати свідчення свідків сторін, докази письмово, а також висновки та висновки експертів.

Якщо Ви все ж таки потрапили в ситуацію, коли руйнується життя і потрібно не тільки розриву стосунків, а й поділу матеріальних благ, то найкращим виходом з такого життєвого тайфуну буде турбота про Ваші інтереси досвідченому адвокату.

На основі