Розірвання шлюбу, розлучення

Розірвання шлюбу, розлучення та процес розлучення, незалежно від причин їх виникнення, не є приємними процедурами і вимагають від їх учасників терпіння. Щоб звести до мінімуму моральні та душевні страждання, що виникли у зв'язку з шлюборозлучним процесом, а також матеріальні втрати, потрібна кваліфікована юридична підтримка.

Якщо ви тільки задумалися про розлучення або вже є учасниками процесу розлучення, ми проконсультуємо Вас з усіх питань, що виникають у зв'язку з розірванням шлюбу, а саме:

  • процедурі припинення шлюбу внаслідок його розірвання
  • розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей
  • розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою одного з подружжя
  • процедурі визнання розірвання шлюбу фіктивним
  • розірвання шлюбу за рішенням суду за загальною заявою подружжя, яке має дітей
  • право на пред'явлення позову про розірвання шлюбу, а також підстави для розірвання шлюбу за позовом одного та подружжя
  • процедурі примирення подружжя
  • праві на вибір прізвища після розірвання шлюбу
  • момент припинення шлюбу у разі його розірвання
  • державної реєстрації речових розірвання шлюбу
  • право на повторний шлюб після розірвання шлюбу
  • відновлення шлюбу у разі явки особи, яка була оголошена померлою або визнана безвісти зниклою
  • встановлення режиму окремого проживання подружжя та правові наслідки встановлення режиму окремого проживання подружжя

Умови припинення шлюбу

За загальним правилом шлюб припиняється внаслідок:

  • смерті одного з подружжя
  • оголошення одного з подружжя померлим
  • розірвання за заявою

Розірвання шлюбу відбувається за загальною заявою подружжя або одного з них:

  • на підставі рішення суду
  • органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке не має дітей

Допомога у розірванні шлюбу

Якщо у Вас немає часу чи бажання зустрічатися з вашим подружжям, тоді ми підготуємо, нотаріально запевнимо і подамо заяву про розірвання шлюбу в орган державної реєстрації актів цивільного стану.

У такому разі після закінчення 1 місяця з дня подання такої заяви орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу.

Телефонуйте: ☎ (067) 721-76-95

На практиці також часті випадки, коли Ваш чоловік (дружина) визнаний безвісти зниклим або недієздатним, у такому разі ми підготуємо та допоможемо подати заяву для розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану такого шлюбу.

При необхідності ми також допоможемо Вам у судовому порядку визнати розірвання шлюбу фіктивним, а саме встановити, що жінка та чоловік продовжували проживати однією сім'єю і не збиралися припинити шлюбні стосунки.

Процедура розірвання шлюбу ускладнюється, якщо є діти

Це насамперед пов'язане із запобіганням порушення особистих та майнових прав дітей. У такому разі розірвання шлюбу можливе лише через суд. У разі також збільшується перелік документів необхідні надання до суду, щоб останній мав підстави розвести вас.

Розлучення якщо чоловік(а) проти

Якщо все ж таки бажання розлучитися виникає тільки у Вас, а ось ваш(а) чоловік(а) такого бажання не має, тоді ми підготуємо і подамо позов про розірвання шлюбу.

Телефонуйте: ☎ (067) 721-76-95

Договір про розмір аліментів

Ми підготуємо договір між подружжям про розмір аліментів на дитину, договір про те, з ким із батьків проживатимуть діти, яку участь у забезпеченні умов їх життя братиме той із батьків, який проживатиме окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

Оскільки право на повторний шлюб виникає після державної реєстрації речових розірвання шлюбу, відзначимо, що розірвання шлюбу має бути зареєстроване органі державної реєстрації актів громадянського стану. Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання законної сили направляється судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем прийняття рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб. Розірвання шлюбу, здійснене органами державної реєстрації актів громадського стану, засвідчується Свідоцтвом про розірвання шлюбу. І лише після розірвання шлюбу та отримання Свідоцтва про розірвання шлюбу або рішення суду, який набрав законної сили, Ви маєте право на повторний шлюб.

Ми надамо юридичні послуги з відновлення шлюбу у разі явки особи, яка була оголошена померлою або визнана безвісти зниклою.

Режим окремого проживання подружжя

Якщо Ви ще не визначилися остаточно, що хочете розлучитись, але не бажаєте і не можете спільно проживати з чоловіком, тоді ми допоможемо Вам у судовому порядку встановити режим окремого проживання подружжя.

Особливістю такого режиму, на відміну від розлучення, є те, що режим окремого проживання припиняється у разі поновлення сімейних відносин або за рішенням суду на підставі заяви одного з подружжя. Водночас встановлення режиму окремого проживання не припиняє прав та обов'язків подружжя.

Що ж до майна, то у разі встановлення режиму окремого проживання, майно, придбане в майбутньому дружиною та чоловіком, не вважається набутим у шлюбі, а дитина, народжена дружиною після закінчення десяти місяців, не вважатиметься тим, що походить від її чоловіка.

ЗВОНІТЬ